Buhalterio keitimas arba buhalterinės įmonės keitimas yra paprastas procesas! Jei nusprendėte pakeisti savo buhalterį ir pereiti pas mus, Apskaita.lt komanda pasirūpins visu pakeitimo procesu!

Apskaita.lt yra šiuolaikiška ir lanksti buhalterinės apskaitos įmonė. Mūsų komanda orientuojasi į individualius kliento poreikius, prie jų prisitaiko. Klientai vertina mus, kad darbai vyksta paprastai ir sklandžiai!

Koks buhalterio keitimo procesas?

  • Nusprendus pakeisti buhalterį ir pereiti pas mus, tereikia informuoti savo ankstesnį buhalterį ar buhalterijos įmonę. Užteks paprasto el. laiško, skambučio, kad nutraukti sutartį. Arba, jei pageidaujate, galime informuoti už jus.
  • Kai senieji buhalteriai bus informuoti apie pakeitimą, parašysime jiems, kokių reikia apskaitos ir mokesčių įrašų, apsitarsime kuriuos jie turi. Įsitikinsime, kad buhalterio keitimo procesas vyksta sklandžiai.
  • Tikimės, kad buvę buhalteriai reikiamus dokumentus ir įrašus pateiks per pagrįstą laiką. Ir viskas – pradedame dirbti kartu!

Ar vertėtų palaukti iki metų pabaigos prieš keičiant buhalterijos įmonę / buhalterį?

  • Buhalterį galite pakeisti bet kuriuo metu. Galime patarti, ar vis tik verta palaukti iki metų pabaigos, galbūt mėnesio galo, ar galima keisti iš karto.
  • Mes galime jums padėti kiekviename žingsnyje! Esame draugiški bei lengvai pasiekiami ir galime palengvinti jūsų gyvenimą buhalterinės apskaitos prasme!
Buhalterio keitimas - paprastas procesas su Apskaita.lt

Pereiti pas mus yra lengva! Tapkite Apskaita.lt klientu ir nebeturėkite rūpesčių dėl savo įmonės buhalterijos!

Susisiekite su mumis šiandien, jei norite gauti daugiau informacijos ir nemokamai pasikonsultuoti, kaip galime padėti Jūsų verslui!