Naujos mažosios bendrijos steigimas elektroniniu būdu. MB steigimo paslauga apima:

  • Steigimas vyksta el.būdu – neišeinant iš namų;
  • Konsultacija dėl teisinės formos pasirinkimo;
  • Pavadinimo rezervavimas;
  • Buveinės adreso registravimas;
  • Svarbiausių dokumentų pavyzdžiai ir konsultacijos.

Greičiausias ir pigiausias būdas įsteigti MB – elektroniniu būdu. Steigimo trukmė – 2-3 d.d. Naujos MB steigėjui (-ams) ir buveinės savininkams būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės. Šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų).

MB steigimo internetu kaina – 189 € (įskaitant PVM).

Esant poreikiui, naujai steigiamai įmonei galime suteikti buveinės adresą, taip pat iš anksto užregistruoti PVM mokėtoju.

MB steigimas internetu

Greitas ir profesionalus MB steigimas su Apskaita.lt! Įsteigsime jūsų įmonę per 2-3 d.d., paslauga vyksta el. būdu, niekur neišeinant iš namų.

Skambinkite dabar ir nemokamai pakonsultuosime visais naujos įmonės steigimo klausimais!

Mažoji bendrija

Turite klausimų dėl mažosios bendrijos? Sukūrėme informacinę svetainę, kur rasite visą informaciją apie MB. Aplankykite mažojibendrija.lt

Naujos MB steigimas el.būdu – procesas

UAB steigimo procesas

MB steigimo anketa. Konsultacija telefonu arba el.paštu, paprašysime užpildyti 1-o lapo anketą apie steigiamą MB.

Įmonės steigimo procesas su apskaita.lt

Sutvarkome dokumentus. Mes parengsime ir pateiksime visus reikiamus dokumentus, o steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtins įmonės steigimą.

Įmonės steigimo procesas su apskaita.lt

Įmonė įsteigta! Informuosime kokius žingsnius žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius mažosios bendrijos valdymo dokumentus verslo pradžiai (sutartys, formos, pranešimai).