Buhalterinės apskaitos kaina nustatoma individualiai, įsigilinus į jūsų verslo individualius poreikius, vykdomą veiklą bei įmonėje organizuojamus procesus. Paslaugų kaina priklauso nuo darbų apimties – mažos įmonės buhalterinės paslaugos kainuos mažiau, o įmonei augant ir esant didesniam buhalterinių darbų poreikiui, paslaugų kaina padidėja. Svarbu paminėti, kad paslaugų kainai jūsų įmonės apyvarta įtakos nedaro.

Pateikiame keletą buhalterijos kainodaros pavyzdžių. Apskaitos kaina skiriasi priklausomai nuo darbų kiekio, kainos nurodytos be PVM.

Buhalterinės apskaitos kaina - keletas kainodaros pavyzdžių

Domina Apskaita.lt paslaugų kaina Jūsų verslo apskaitai? Susisiekite dabar ir pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą!

Kiek kainuotų paslaugos jūsų įmonei?  

Susisiekite su mumis ir atsiųsime anketą su keletu klausimų, kad galėtumėm preliminariai paskaičiuoti apskaitos kainą mėnesiui.

Taip pat galite iškart parašyti mums laišką su reikiama informacija, tiesiog nukopijuokite šiuos klausimus ir laiške parašykite atsakymus šalia:

1. Pirkimo ir pardavimo dokumentų skaičius per mėn.:

2. Transporto priemonių, kurias naudojate veikloje, skaičius: 

3. Samdomų darbuotojų skaičius: 

4. Ar vykdomi atsiskaitymai grynais pinigais (jeigu taip – apytikslis dokumentų skaičius per mėn.): 

5. Banko įrašų skaičius per mėn. (apytikslis): 

6. Ar įmonė PVM mokėtoja: 

7. Komandiruočių skaičius per mėn.: 

8. Ilgalaikio materialiojo turto vnt. skaičius: 

9. Ar įmonė importuotoja/gamintoja:

Buhgalterinės apskaitos kaina

Viskas, ko reikia jūsų verslui:

  • asmeniškai jums skirta buhalterė, 
  • laiku ir profesionaliai atliekama apskaita,
  • duomenų saugumas ir konfidencialumas, 
  • neribotos konsultacijos ir pagalba, 
  • profesionalų komanda, išmananti įvairias sritis, 
  • paslaugos vykdomos telefonu ir internetu,  
  • mūsų biuras įsikūręs Kauno centre, 
  • pažangi apskaitos programa Pragma 4.0.

Kokią buhalterinę programą naudojame?

Dirbame su patikima ir viena pažangiausių apskaitos programų PRAGMA 4.0. Turime savo serverius ir reikalui esant, klientams duodame nuotolinius prisijungimus prie įmonės duomenų bazės.
• Norite savarankiškai vesti pirminę apskaitą? Turėsite galimybę pajamuoti/išrašyti sąskaitas, matyti prekių likučius ir pan. realiu laiku.
• Savo laiką mieliau skirsite verslo vystymui? Visus dokumentus nuo A iki Z sutvarkys mūsų buhalterės ir pateiks norimą informaciją apie einamą jūsų verslo situaciją.

Nemokamos paslaugos klientams

Pasirinkę Apskaita.lt klientai džiaugiasi galėdami gauti daugiau su verslu susijusių paslaugų ir iš vienų rankų. Buhalterinės apskaitos klientams nemokamai teikiame šias paslaugas:
• teisinės paslaugos – akcijų pirkimas-pardavimas, įstatų keitimas, pertvarkymas, vadovo keitimas, įmonės likvidavimas ir pan.,
• verslo konsultacijos – aptarsime efektyvius sprendimus jūsų verslo augimui, įvertinsime jūsų verslo idėjas ir pasiūlysime, kaip jas paversti realybe. A

Mielai kviečiame užsukti į mūsų biurą Kaune ir galimas bendradarbiavimo galimybes aptarti prie kavos puodelio! Patogiau nuotoliniu būdu? Parašykite savo kontaktus bei Jums patogų laiką ir viską aptarsime telefonu! Parašykite užklausą arba skambinkite dabar!