Verslo pradžia – svarbus ir atsakingas etapas, kurio metu svarbu išvengti esminių klaidų. Pačioje verslo pradžioje padarytos klaidos gali reikšmingai įtakoti verslo vystymąsi ir įmonės galimybes augti.

Nors Lietuva pagal Pasaulio banko tyrimą „Doing Business“ kasmet patenka į verslui palankiausių pasaulio valstybių 20-tuką, kasmet Lietuvoje pirmojo gimtadienio nesulaukia daugiau kaip 30% naujai įkurtų įmonių. Tačiau Lietuva ne išimtis – visame pasaulyje kasdien kuriasi tūkstančiai įmonių, iš kurių tik dalis, nesvarbu kur jos būtų įkurtos, išgyvena sunkią konkurencinę kovą verslo pradžios stadijoje ir gali džiaugtis brandžiu augimu.

Yra daug svarbių kriterijų, kurie padeda jaunoms įmonėms įsitvirtinti rinkoje. Tai unikali verslo idėja, išskirtinumas, aiški verslo strategija, stipri rinkodara, tinkamas finansų užtikrinimas ir valdymas bei be abejo – žmonių komanda.

Siekime būtų Jūsų komandos dalimi priimant pačius svarbiausius verslo pradžios ir plėtros sprendimus. Mūsų patirtis, kurią sukaupėme per daugiau kaip 20 metų verslo konsultavimo bei finansų valdymo galės būti Jūsų sėkmingo verslo dalimi. Galime pasigirti, kad tik mažiau kaip 5% mūsų klientų nutraukia veiklą pirmaisiais veiklos metais. Ne visuomet lengva išmatuoti mūsų indėlį, tačiau Jūsų rekomendacijos tik patvirtina tai, kad mes tinkamas komandos narys.